۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹

هیچ وقت با دیدن عکس های قبل و بعد از عمل جراح خود را انتخاب نکنید

هیچ وقت با دیدن عکس های قبل و بعد از عمل جراح خود را انتخاب نکنید

هیچ وقت با دیدن عکس های قبل و بعد از عمل جراح خود را انتخاب نکنید

نمونه های واقعی یعنی بیماران عمل شده را ببینید

بارها و بارها به این سوال جواب داده ام که چرا در پیج ام ،عکس های قبل و بعد از عمل نمیگذارم ، اما چون فالوئرهای عزیزم مجددا و مکررا این سوال را پرسیدند ( برخلاف همیشه که جواب را به طور خصوصی داده ام ،چون نخواستم به همکاران عزیزی که عکس میگذارند خدشه ای وارد شود ) اما چون تعداد سوال کنندگان زیاد شده بگذارید این بار مفصل جواب بدهم :

۱-اول انکه کار پزشکی را نیازمند تبلیغ نمی دانم ، هیچ یک از پستهایی که گذاشتم جنبه تبلیغاتی نداشته است.

۲- ببینید دوستان عزیز من تا به امروز بالغ بر ۷۰۰۰ جراحی بینی داشته ام بعضی از انها بیمارانی بوده اند که حتی چهار بار توسط جراحان دیگری عمل شده اند و من برای ترمیم انها از انواع روشها استفاده کرده ام . در میان این ۷۰۰۰نفر عکسهای قبل و بعد از عملی دارم که بی نهایت زیبا و بدون عیب هستند . اگر من فقط این عکسها را انتخاب کنم و بهترین نمونه های کاری را برایتان به نمایش دراورم ، (کاری که همه افراد چه پزشکان چه سایر مشاغل انجام میدهند) ایا این موارد نماینده واقعی کار من است !؟ قطعا نه . در واقع هر جراحی بهترین نمونه کارش را عرضه میکند نه نمونه هایی که نتایج متوسط داشته اند . پس این عکسها ، گلچین شده هستند و نماینده واقعی کار جراح نیستند . در واقع من اگر بهترین نمونه ها را بگذارم ، و نمونه های متوسط را نگذارم قطعا فریب کاری کردم ،یعنی کاری که از ان متنفرم، در تمام مدت عمر کاری خودم هم هیچگاه بیماری را تشویق به عمل نکردم. در واقع گذاردن عکس قبل و بعد از عمل یک نوع پروپاگاندای تبلیغاتی است.

۳- ممکن است فردی سوال کند من میخواهم با سبک کاری دکترم اشنا شوم و عکس کمکم می کند؟ جواب این است که برای این امر بایستی بروید در مطب پزشک مورد نظرتان و نمونه های واقعی کارهای اورا از نزدیک ببینید و نه عکسهایی که با انواع نرم افزارها ادیت شده و اشکالات انها برطرف گردیده است.

از حوصله شما برای خواندن این مطلب سپاسگزارم.🌺

View this post on Instagram

بارها و بارها به این سوال جواب داده ام که چرا در پیج ام ،عکس های قبل و بعد از عمل نمیگذارم ، اما چون فالوئرهای عزیزم مجددا و مکررا این سوال را پرسیدند( برخلاف همیشه که جواب را به طور خصوصی داده ام ،چون نخواستم به همکاران عزیزی که عکس میگذارند خدشه ای وارد شود )اما چون تعداد سوال کنندگان زیاد شده بگذارید این بار مفصل جواب بدهم : ۱-اول انکه کار پزشکی را نیازمند تبلیغ نمی دانم ، هیچ یک از پستهایی که گذاشتم جنبه تبلیغاتی نداشته است. ۲- ببینید دوستان عزیز من تا به امروز بالغ بر ۷۰۰۰جراحی بینی داشته ام بعضی از انها بیمارانی بوده اند که حتی چهار بار توسط جراحان دیگری عمل شده اند و من برای ترمیم انها از انواع روشها استفاده کرده ام . در میان این ۷۰۰۰نفر عکسهای قبل و بعد از عملی دارم که بی نهایت زیبا و بدون عیب هستند . اگر من فقط این عکسها را انتخاب کنم و بهترین نمونه های کاری را برایتان به نمایش دراورم ،(کاری که همه افراد چه پزشکان چه سایر مشاغل انجام میدهند)ایا این موارد نماینده واقعی کار من است !؟ قطعا نه . در واقع هر جراحی بهترین نمونه کارش را عرضه میکند نه نمونه هایی که نتایج متوسط داشته اند . پس این عکسها ، گلچین شده هستند و نماینده واقعی کار جراح نیستند . در واقع من اگر بهترین نمونه ها را بگذارم ، و نمونه های متوسط را نگذارم قطعا فریب کاری کردم ،یعنی کاری که از ان متنفرم، در تمام مدت عمر کاری خودم هم هیچگاه بیماری را تشویق به عمل نکردم. در واقع گذاردن عکس قبل و بعد از عمل یک نوع پروپاگاندای تبلیغاتی است. ۳- ممکن است فردی سوال کند من میخواهم با سبک کاری دکترم اشنا شوم و عکس کمکم می کند؟جواب این است که برای این امر بایستی بروید در مطب پزشک مورد نظرتان و نمونه های واقعی کارهای اورا از نزدیک ببینید و نه عکسهایی که با انواع نرم افزارها ادیت شده و اشکالات انها برطرف گردیده است.از حوصله شما برای خواندن این مطلب سپاسگزارم.🌺

A post shared by دکتر مهدی راستی اردکانی. (@dr.rasti.mehdi_plastic_surgeon) on

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

جهت اطلاع از آدرس و ساعات کاری و تماس با مطلب به بخش تماس با ما سایت مراجعه نمایید.

اگه سوالی دارید میتوانید در بخش دیدگاه ها ارسال نمایید.

در صورت مفید بودن مطلب را با دوستان به اشتراک بگذارید.