۸ مرداد ۱۳۹۹

نوع لباس عمل بینی

نوع لباس عمل بینی
نوع لباس عمل بینی یکی از سوالاتی است که عده ای از بیماران قبل از انجام جراحی زیبایی بینی از پزشک خود می‌پرسند. در این مقاله تصمیم داریم به بررسی لباس عمل بینی و نکات راجب پوشش مناسب برای انجام عمل زیبایی بینی (عمل رینوپلاستی) بپردازیم. با ما همراه باشید.

لباس مورد استفاده برای جراحی

برای انجام جراحی بینی همانند دیگر جراحی های زیبایی از مانتو و شلوار مخصوص جراحی به همراه کلاه جراحی جهت پوشاندن کامل موها استفاده می‌شود. این لباس که در اصطلاح پزشکی به گان جراحی معروف است به صورتی است که مانتوی آن از پشت با بند بسته می‌شود و شلوار آن کشی بوده که معمولا از جنس تترون است و یک بار مصرف می‌باشد. بیمار جهت آماده شدن برای انجام عمل زیبایی بینی (عمل رینوپلاستی) برای بر تن کردن گان جراحی لازم است تمامی لباس های خود حتی لباس های زیر را در آورده و گان جراحی را بپوشد. همچنین لازم است تا تمامی زیور آلات و یا گیره سر را از خود باز کند و هیچ گونه وسیله اضافی به بیمار متصل نباشد. در زیر می‌توانید نمونه ای لباس جراحی بینی (جراحی رینوپلاستی) را مشاهده کنید.  

نوع پوشش مناسب برای جراحی بینی

برای انجام عمل زیبایی بینی لازم است تا لباسی بر تن کنید که پس از انجام جراحی رینوپلاستی به دلیل تاثیر داروی بیهوشی و بی حال بودن خود راحت بتوانید لباس بیرون خود را بپوشید. به همین منظور توصیه می‌شود تا از پیراهن دکمه ای و شلوار کشی استفاده نمایید تا لباس خود را بتوانید آسوده بپوشید. همینطور از کفش های غیر بندی مانند کفش کالج استفاده نمایید تا برای پوشیدن کفش با مشکل روبرو نشوید. این توصیه های برای آسودگی شما پس از جراحی زیبایی بینی بیان شد تا بتوانید پس از جراحی به دور از کلافگی برای بازگشت به منزل آماده شوید.

نوع لباس عمل بینی


اگه سوالی دارید میتوانید در بخش دیدگاه ها ارسال نمایید.
در صورت مفید بودن مطلب را با دوستان به اشتراک بگذارید.

دکتر مهدی راستی اردکانی

 جراح بینی اصفهان

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

جهت اطلاع از آدرس و ساعات کاری و تماس با مطلب به بخش تماس با ما سایت مراجعه نمایید.