۲۹ شهریور ۱۳۹۸

نتیجه جراحی بینی گوشتی

نتیجه جراحی بینی گوشتی

نتیجه جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی جزو پیچیده ترین نوع جراحی های بینی می باشد به این دلیل که بینی های گوشتی پوست ضخیم، بافت و غضروف ضعیفی دارند و لازمه داشتن جراحی بینی گوشتی موفق این است که توسط بهترین جراح بینی گوشتی انجام شود تا با تقویت بافت و غضروف ضعیف بینی باعث ایجاد نتایج مطلوب و ماندگار شد.

نتیجه جراحی بینی گوشتی بینی طبیعی خواهد بود و تورم این نوع بینی نسبت به بینی های استخوانی به دلیل میزان ضخامت پوستی که دارند بیشتر است پوست مهمترین عامل در جراحی بینی می باشد.

نتیجه نهایی جراحی بینی های گوشتی را باید بعد از یکسال که تورم بینی فروکش کرد مشاهده نمود.

افرادی که دارای بینی گوشتی هستند کاندیای مناسبی برای انجام عمل بینی گوشتی فانتزی نیستند چرا که به دلیل داشتن پوست ضخیم نمی توانند ظرافت کاری هایی را که روی بینی اعمال شده است را نشان دهند.

افرادی که دارای بینی گوشتی هستند باید انتظارات واقع بینانه ای نسبت به نتیجه جراحی بینی گوشتی خود داشته باشند و لنتظار خیلی کوچک شدن سوراخ های بینی را نداشته باشند و با اعتماد به جراح بینی گوشتی عمل بینی خود را انجام دهند.

بهترین جراح بینی گوشتی اصفهان

  • برای انتخاب یک جراح بینی خوب می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید یا در گوگل جستجو نمایید.
  • پس از تهیه لیستی از بهترین جراحان بینی در شهر مورد نظر درباره آن ها تحقیق کرده و پس از آن برای مشاوره نزد بهترین آن ها بروید.
  • در جلسه مشاوره تمامی انتظارات خود را به جراح بینی مورد نظر بگویید تا به درستی شما را راهنمایی کند.
  • برای اطمینان از انتخاب خود نمونه کارهای جراح بینی مورد نظر را مشاهده کنید.

  اگر به دنبال جراح خوب برای انجام عمل زیبایی بینی خود هستید، آقای دکتر مهدی راستی اردکانی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی بهترین انتخاب برای شماست، آقای دکتر با تجربه و تخصص بالا جراحی های زیبایی بینی را برای شما انجام می دهند.

دکتر مهدی راستی اردکانی | فوق تخصص جراحی پلاستیک | جراح بینی اصفهان

  آقای دکتر مهدی راستی اردکانی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

برای اطلاع از آدرس و روز های کاری به بخش تماس با ما سایت مراجعه نمایید.