جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی | جراح بینی زمانی که قصد انجام جراحی بینی طبیعی را دارد ، طوری عمل بینی را انجام می دهد که علاوه بر رسیدن به سایز استاندارد بینی و وجود تناسب بین بینی و اعضای صورت در فرم ظاهری بینی نیز اثری از انجام عمل بینی وجود نداشته باشد.

اگر بخواهیم به طور کلی مفهوم جراحی بینی طبیعی ، را بیان کنیم باید بگوییم که در عمل بینی طبیعی ، تغییرات بسیاری بر روی بینی بیمار اعمال نمی شود.

جراح بینی در حین عمل طبیعی بینی ، علاوه بر رفع ایرادات بینی تلاش می کند بین بینی و دیگر اجزا صورت تناسب بر قرار کند.

 

بسیاری از افرادی که جراحی زیبایی بینی انجام داده اند ، پس از مشاهده نتیجه آن از فرم ظاهری مصنوعی بینی خود ناراضی هستند ؛ جراحی بینی طبیعی این امکان را به افراد می دهد که تنها ایرادات بینی آن ها برطرف شده و نواحی زیبای بینی آن ها همانطور دست نخورده باقی بماند ؛ در این صورت امکان این که بسیاری از افراد متوجه این موضوع که شما بینی خود را عمل کرده اید ، نشوند بسیار زیاد است و این خواسته بسیاری از بیماران است که به جراح بینی مراجعه می کنند.

یک بینی بدون نقص که سبب برقراری تناسب با سایر اعضا صورت شود ، منجر به افزایش زیبایی چهره افراد می شود ، در حالی که بینی بسیار کوچک و سربالا نه تنها سبب زیبایی چهره نمی شود ، بلکه بین صورت و اعضای آن نیز ناهماهنگی ایجاد می کند.

 جراح بینی طبیعی اصفهان

انتخاب جراح بینی در روند جراحی زیبایی بینی و نتیجه آن بسیار تاثیر بخش است به همین علت انتخاب جراح بینی یکی از مهم ترین نکات قبل از عمل بینی می باشد و بیماران در انتخاب آن باید بسیار دقت کنند ؛ کسانی که قصد انجام عمل بینی طبیعی را دارند باید بهترین متخصص جراحی بینی طبیعی را انتخاب کنند.

جراح بینی ، باید بر علم زیبایی شناسی و ریاضی به اندازه کافی مسلط باشد تا توانایی برقراری تناسب بین بینی و اعضا صورت در حین عمل بینی طبیعی را داشته باشد.

جراح بینی اصفهان

دکتر مهدی راستی اردکانی

 جراح بینی اصفهان

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

جهت اطلاع از آدرس و ساعات کاری و تماس با مطلب به بخش تماس با ما سایت مراجعه نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.