۲۷ شهریور ۱۳۹۸

جراحی بینی از نظر فرم نهایی

جراحی بینی از نظر فرم نهایی

جراحی بینی از نظر فرم نهایی به سه نوع بینی طبیعی، فانتزی و نیمه فانتزی تقسیم بندی شده است.

 • بینی طبیعی :
   طرفداران این جراحی بیشتر در صدد برطرف کردن ایرادات بینی خود هستند و نمی خواهند تغییر چندانی در فرم بینی خود ایجاد کنند. جراحی بینی طبیعی ، بیشترین طرفدار را در آقایان به خود اختصاص داده است. این جراحی برای انواع بینی استخوانی و گوشتی مناسب است و هیچ محدودیت ندارد. در بینی طبیعی، زاویه نوک بینی تا لب حدود ۹۵ درجه است و هیچ قوسی در بینی ایجاد نخواهد شد.
 • بینی فانتزی :
   اغلب خانم ها علاقمند به داشتن بینی کوچک و سربالا هستند، به همین دلیل اقدام به جراحی بینی فانتزی می کنند. در این جراحی قوس زیبایی در پل بینی ایجاد شده و نوک بینی سربالا تر از بینی طبیعی می باشد. جراحی بینی فانتزی تنها مناسب افرادیست که دارای بینی استخوانی هستند. افرادی که قصد انجام جراحی بینی فانتزی را دارند باید انتظار معقولانه ای از جراح خود داشته باشند. بعنوان مثال بینی کوچک در صورت پهن زیبا نیست، همچنین بیش از حد کوچک شدن بینی علاوه بر بهم ریختن تناسبات صورت فرد، احتمال بروز مشکلات تنفسی را افزایش می دهد.
 • بینی نیمه فانتزی :
   بینی نیمه فانتزی حالتی بین بینی طبیعی و فانتزی را دارد، به این صورت که در عین حال که طبیعی بودن بینی حفظ می شود، قوس کوچکی در بینی ایجاد می شود. جراحی بینی نیمه فانتزی هم تنها مناسب افرادیست که دارای بینی استخوانی هستند.

فرم نهایی بینی

اهداف جراحی بینی

به طور کلی جراحی بینی با دو هدف درمانی و زیبایی انجام می شود.

 1. جراحی درمانی بینی : در این جراحی مشکلات عملکردی چون تنفس، انحراف و پولیپ انجام می شود. بیمه هزینه جراحی درمانی را متقبل خواهد شد.
 2. جراحی زیبایی بینی : در جراحی زیبایی بینی ایرادات ظاهری بینی چون قوز، بزگ بودن و کجی بینی اصلاح می شود. بیمه برای این جراحی، هزینه ای پرداخت نخواهد کرد.


  اگر به دنبال جراح خوب برای انجام عمل زیبایی بینی خود هستید، آقای دکتر مهدی راستی اردکانی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی بهترین انتخاب برای شماست، آقای دکتر با تجربه و تخصص بالا جراحی های زیبایی بینی را برای شما انجام می دهند.

دکتر مهدی راستی اردکانی | فوق تخصص جراحی پلاستیک | جراح بینی اصفهان

  آقای دکتر مهدی راستی اردکانی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

برای اطلاع از آدرس و روز های کاری به بخش تماس با ما سایت مراجعه نمایید.